Възлюбената на милиардера Безос се появи на публично място в прозрачна рокля СНИМКИ 18+

54-годишната журналистка присъства на годишната гала вечеря на фондация Kering в Ню Йорк

https://blitz.bg/svyat/vazlyubenata-na-miliardera-bezos-se-poyavi-na-publichno-myasto-v-prozrachna-roklya-snimki-18_news1039083.html Blitz.bg

Невестата на американския милиардер Джеф Безос, репортерката Лорън Санчес, се появи на публично място в разголен тоалет, съобщава Page Six.

54-годишната журналистка присъства на годишната гала вечеря на фондация Kering в Ню Йорк. За събитието тя е облякла прозрачна рокля с разголени рамене на луксозната марка Oscar de la Renta, украсена с мрежа, дълъг шлейф и апликации на цветя. В същото време любимата на Безос е обула обувки Jimmy Choo и е поставила диамантени обеци.

Гримьорите са й поставили грим на очите в стила smoky eyes и са й нанесли нюд блясък на устните. Стилистите от своя страна са поставили косата й във висока прическа и са пуснали два кичура.

Превод и редакция: БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай