Военен хеликоптер се разби в САЩ

https://blitz.bg/svyat/voenen-helikopter-se-razbi-v-sasht_news49498.html Blitz.bg

Хеликоптер на военноморските сили на САЩ претърпя катастрофа в морето близо до Сан Диего, щата Калифорния, съобщи Си Ен Ен.


На борда на хеликоптера е имало петима души. Трима от тях са загинали, а други двама военнослужещи се издирват. Хеликоптерът е участвал във военни учения на 35 км. от крайбрежието. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай