Броят на загиналите при превземането на имиграционния център в град Бингхемтън, САЩ, може да достигне 14 души, но единият от престъпниците и част от заожниците е възможно все още да са в сградата, съобщи за американската телевизия “Си Ен Ен” конгресменът от щата Ню Йорк Морис Хинки.
По-рано бе съобщено, че са арестувани двама от нападателите, а 13 души са загинали, включително един от престъпниците. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.