Все още може да има престъпник и заложници в имиграционния център в САЩ

https://blitz.bg/svyat/vse-oshte-mozhe-da-ima-prestapnik-i-zalozhnici-v-imigracionniya-centar-v-sasht_news42832.html Blitz.bg

Броят на загиналите при превземането на имиграционния център в град Бингхемтън, САЩ, може да достигне 14 души, но единият от престъпниците и част от заожниците е възможно все още да са в сградата, съобщи за американската телевизия “Си Ен Ен” конгресменът от щата Ню Йорк Морис Хинки.

По-рано бе съобщено, че са арестувани двама от нападателите, а 13 души са загинали, включително един от престъпниците. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай