В столицата на Пакистан Исламабад загинаха осем полицаи, а още няколко бяха ранени, след като атентатор самоубиец атакува полицейски участък, предаде Интерфакс.
Той проникнал в сградата на полицията, където се самовзривил. След взрива се е чувала стрелба, като се предполага, че тя е била открита от охраната на полицейския участък. За последните две седмици това е второто нападение срещу представители на пакистанските правоохранителни органи в Исламабад. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.