Южна Корея потвърди днес своя четвърти случай на грип от типа A/H1N1.
Заразена е виетнамка, която е преминала транзитно през главното международно летище на страната. Корейските здравни служби заявиха, че жената се е прибирала вкъщи през международното летище “Инчеон” след пътуване до Сиатъл. “Тя е поставена под карантина в болница близо до Сеул”, обявиха от здравните служби. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.