В центъра на Москва престъпници нападнали мъж и му прибрали 10 млн. рубли и 50 000 евро. За това съобщава ИТАР-ТАСС, като се позовава на правоохранителните органи в руската столица.
Престъплението е било извършено днес около 13.30 московско време в началото на ул. "Большой Андроньевской". Московчанинът отивал в клон на Сбербанка с голяма сума пари, която смятал да внесе на сметката си. Пред входа на банката го нападнали двама неизвестни и му отнели чантата. Престъпниците изчезнали от местопрестъплението с черен «Лексус».
В града е въведен в действие планът «Прихващане», допълва агенцията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.