Засилени са нарядите на милицията за обезпечаване на реда около православните храмове в Москва, където се очакват много вярващи. Те вече започнаха да се стичат в църквите, научавайки за кончината на патриарх Алексий ІІ, съобщи за РИА “Новости” началникът на управлението за информация в МВР в Москва Виктор Бирюков.
На първо място милицията въведе засилен контрол на ситуацията около Храма на спасителя и около Донския манастир, каза Бирюков. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.