Жена роди на паркинг и заряза бебето си да умре, за да продължи да купонясва ВИДЕО 18+

На видеоклипа 27-годишната жена, която според полицията се казва Пиятида, изглежда прегърбена от болка, докато се олюлява с ръце на бедрата

https://blitz.bg/svyat/zhena-rodi-na-parking-i-zaryaza-bebeto-si-da-umre-za-da-prodalzhi-da-kuponyasva-video-18_news1079915.html Blitz.bg

Видеокамера е запечатала шокиращия момент, в който жена ражда по време на уличен фестивал, след което оставя бебето си да умре, за да може да продължи да купонясва.

Кадри от камери за видеонаблюдение заснели майката - която е празнувала фестивала Сонгкран в Банкок, да ражда детето на паркинг и да си тръгва, сякаш нищо не се е случило.

На видеоклипа 27-годишната жена, която според полицията се казва Пиятида, изглежда прегърбена от болка, докато се олюлява с ръце на бедрата. Тя може да бъде видяна да смъква панталоните си и да кляка до паркирана кола, преди да остави нещо до саксийни растения, съобщава "Дейли Мейл".

След това Пиятида бавно накуцва и се връща на фестивала извън село Ротсарин в район Дон Муеанг в Банкок на 14 април.

По-късно в 6-минутния кадър може да се види група минувачи, които оглеждат района, където е открито бебето. Въпреки че бебето е намерено живо и са положени усилия за реанимация, за съжаление то не могло да бъде спасено.

Съобщава се, че Пиятида е видяна да пръска вода с приятели наблизо, докато видимо кърви от краката си.

 

Когато я разпитали, тя първоначално отрекла да е майка на детето, но по-късно си признала и била откарана по спешност в болница. В районът, където е изоставено бебето, имало кръв по стените и растенията, съобщиха местни медии.

По време на полицейски разпит Пиятида, за която се твърди, че е била под въздействието на алкохол, каза, че има две други деца и двама бивши съпрузи. И двете деца вече са под грижите на роднините на бившите й партньори. Полицията обаче не можела да я разпита повече, тъй като тя все още е на лечение в болницата.

Полицейски началник потвърди, че властите все още не са успели официално да я разпитат, тъй като тя остава в болница поради значителна загуба на кръв. Той увери обществеността, че тя ще носи отговорност за действията си.

Нейната 20-годишна приятелка Ам каза пред медиите, че е решила да прекъсне връзките си с Пиятида поради нейната жестокост. Ам, която забелязала, че Пиядита е бременна, я попитала дали е сигурна дали ще се присъедини към фестивала Сонгкран предвид състоянието й. Но според местните медии Пиятида твърдяла, че просто е надебеляла. 

Превод и редакция: БЛИЦ 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай