Жена се готви да наследи Обама

https://blitz.bg/svyat/zhena-se-gotvi-da-nasledi-obama_news70110.html Blitz.bg

Републиканката Сара Пейлин за първи път изказа амбициите си, че иска да наследи Барак Обама и през 2012 година да стане президент на САЩ.

В интервю за телевизия "Fox News" бившата кандидатка за вицепрезидент на САЩ открито заяви, че смята през 2012 година да се кандидатира направо за президент на страната.

За консерваторката Пейлин е абсурдно да не преосмисли принципите си и това как да помогне за доброто бъдещо развитие на страната си. "Няма да си затварям вратата, която може би за в бъдеще би могла да остане отворена за мен", споделя бившата губернаторка на Аляска. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай