Жизел Бюндхен родила във ваната

https://blitz.bg/svyat/zhizel-byundhen-rodila-vav-vanata_news69448.html Blitz.bg

Бразилският супер-модел Жизел Бюндхен съобщи, че е родила сина си във ваната и че изобщо не е боляло.

Жизел, която се омъжи за бащата на детето си, спортистът Том Брейди, съобщи в интервю за бразилската Globo TV, че е искала да е в съзнание и спокойна по време на раждането

Поради тази причина манекенката решила да роди в дома си. Синът й Бенджамин видял бял свят на 8 декември.

Топ-моделът заяви, че не желаела да бъде “упоена до козирката” по време на раждането. За да се подготви правила йога упражнения и медитирала.

Според Бюндхен, момченцето не плакало и дълго си почивало в скута й.

Бенджамин е първо дете за Жизел. Съпругът й има двегодишен син на име Джак, от актрисата Бриджет Мойнахан./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай