Психолог вещае жестоки катаклизми, ако ПП не направи правителство
Винаги съм смятал, че тази партийна система на т.нар. "демокрация" е овехтяла, смята проф. Людмил Ге...
Винаги съм смятал, че тази партийна система на т.нар. "демокрация" е овехтяла, смята проф. Людмил Ге...