Google вече позволява да слушате музика директно от резултатите

https://blitz.bg/tehnologii/google-veche-pozvolyava-da-slushate-muzika-direktno-ot-rezultatite_news274865.html Blitz.bg

Google ни изненада с приятен ход след по-скоро негативните новини относно YouTube, съобщава HiComm.bg. Отскоро Android потребителите в САЩ могат да слушат музика директно от резултатите при търсене за името на даден изпълнител или банда.

Интересно е, че Google не ограничава резултатите до собствените си услуги, а включва линкове за директно стартиране на Spotify, Pandora, Rdio, iHeartRadio и TuneIn. Beats Music, която вече е собственост на Apple, липсва, но е възможно да бъде добавена в последствие.

Към момента новият интерфейс работи само в САЩ, но Google обещава, че скоро ще бъде наличен за всички потребители по света. Очакваме скоро да бъде добавена и поддръжка за Deezer.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай