65-годишната Шарън Стоун отново се разголи, не е за хора със слаби сърца СНИМКИ 18+

Не стига, че актрисата провокира с изключително пикантни фотоси, ами и на тях бе уловен неочакван натрапник

https://blitz.bg/za-damite/65-godishnata-sharan-stoun-otnovo-se-razgoli-ne-e-za-hora-sas-slabi-sarca-snimki-18_news955506.html Blitz.bg

Едва ли има мъж, който да не е гледал „Първичен инстинкт“ и една конкретна сцена от него. В същото време надали има жена, която поне веднъж да не се е опитвала да пресъздаде култовото действие, изиграно отлично от Шарън Стоун. Да, говорим за въпросното разкрачване.

Филмът, който е от далечната 1992 година, е истинска класика, която задължително трябва да се гледа. Според мнозина именно тази лента превърна Шарън Стоун в наистина известна, добра и разпознаваема актриса.

Дали това е така – всеки сам може да прецени. Факт е обаче, че години наред тя е сред най-обсъжданите дами в световния шоубизнес. 

Тя безспорно бе секс символ на 90-те, а днес е на цели 65 години. Въпреки това преди време се появи на червения килим в Кан с деколте до пъпа.

Но ако си мислите, че горещите провокации от страна на Стоун спират до тук, то жестоко грешите. 

Наскоро тя сподели снимка от дома й, на която е полугола. Да, точно така – 65-годишната Шарън се разпищоли и изпоти обектива.

Освен това на заден фон бе уловен доста интересен натрапник!

Но въпросните й полуголи снимки, както и историята покрай тях, ще видите на jenata.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай