В края на 70-те години на миналия век светът беше потресен от сензационна новина.
За първи път в историята на медицината учените се подготвяха да извършат нещо, което досега беше смятано за невъзможно — да създадат живот извън утробата на майката.
Това събитие доведе до раждането на Луиза Браун, първото в света дете, заченато чрез метод на оплождане в пробирка (ЕКО) в епруветка.
Днес Луиза е на 47 години, а животът й е пълен с изпитания и невероятна история на победа и лична щастие.
Вижте какво се случва с първото ин витро бебе в света на Jenata.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.