Освен това имам ТЕЛК - 58%, пожизнен след пенсионирането ми.
След отпадането на диспансера при кардиолог, ендокринолог и невролог не ми е ясно на какви диспансерни прегледи имам право и как, от кого се осъществяват?
Моля ви да ми разясните за кои заболявания имам право на прегледи по диспансерно наблюдение? От кого се осъществяват тези прегледи - от личния лекар или от специалист? С тези въпроси се обърна към нас Цветанка Ангелова от гр. София.
Отговор на всичките й въпроси вижте на Zdrave.to
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.