Отговорът от нашите специалисти, четете в zdrave.toСинът ми работи в Англия приблизително от 4 години и там е внасял здравни осигуровки, но през октомври месец окончателно ще се завърне в България. Затова се налага да си възстанови правата на здравноосигурен. Какво трябва да направи? Има ли документи, които трябва да се представят в превод (легализирани) и какви формуляри трябва да се вземат от Англия, за да се представят в НЗОК?
Светлозара Харизанова, гр. Видин
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.