Левски победи с минималното 1:0 Локомотив (Мездра) в последната си контрола от зимната подготовка, играна на стадион "Георги Аспарухов". Единственото попадение реализира новото попълнение Мирослав Антонов, което бе негов втори гол с екипа на "сините".

Така селекцията на Георги Иванов-Гонзо записа 4 победи и претърпя 2 загуби в контролите тази зима.

"Сините" доминираха срещу "железничарите" от Мездра, но успяха да отбележат само един гол. В началото на проверката пропуски пред вратата на гостите направиха Мирослав Антонов, Николай Димитров и Александър Александров.

В 25-ата минута Локомотив направи добра атака. Исмаил Иса нахлу през центъра, Стефан Станчев обаче го настигна в наказателното поле и с премерен шпагат изби в корнер. В 31-ата Мирослав Антонов бе изведен от Георги Сърмов, напредна, преодоля защитник и вкара втория си гол с екипа на "сините" след привличането от Спортист (Своге) - 1:0.

До почивката пропуски направиха Шакиб Бензукан и Антонов, а ново попадение на известния като Чилика от Монтана бе отменен от съдията Ангел Ангелов заради засада.

В началото на второто полувреме Гонзо не предпие промени в състава си, докато Войн Войнов замени седем от футболистите си с други.

В 63-ата минута влезлият секунди по-рано Георги Христов получи удобна топка в наказателното поле, но шутира покрай вратата. В 78-ата под бурните аплодисменти на публиката в игра влезе Владимир Гаджев, който не бе играл за Левски от финала за Суперкупата на България през август миналата година - 1:0 срещу Литекс. Малко преди края на мача Виктор Генев получи травма и бе заменен от младока Иван Стоянов. "Сините" удържаха преднината си от един гол и победиха с 1:0 Локомотив (Мездра). /БЛИЦ