Американец си взе заплатата, а после направи нещо, което ще се помни дълго време
Около 28-годишния Пол Видич бързо се събраха хора, докато той хвърляше стотиците банкноти във въздуха. Той каза, че е много пестелив човек, но се е почувствал добре, докато е раздавал парите си.
Сумата, раздадена от Видич, е 389 долара. Той обясни, че в действието му няма послание. Единственото, което искал да покаже е "абсурдността на парите" и как те могат да се отразят отрицателно върху обществото. Видич е дърводелец.
Последвайте ни
Човека го е направил защото фамилията му е Видич.
В братска Русия, бедния колхоз, трябва с ножовката да си реже надницата, за да я разпръсне на минувачите по улицата. Една желязна рубла, трябва на 4 да я реже.
Извинявай ти идиот ли си ? Какво общо има изказването ти с написаното горе ? Някъде да видя анализ на финансите на отделните държави ? Идиоте ? Ако ФАЩ върнат дължимите според закона за бюджета им сума от десетки трилиони , няма да имат ресурси дори да произведат въпросната монета , която да нарежат , да не говорим , че най много доларови милионери има в Русия и , че огромна част от всички долари на планетата са именно в РУСИЯ. Мисълта ми е, че си неадекватен, невеж и крайно незапознат с фактите идиот !!! П.С. за всички казани от мен по горе факти може да се провери на мига в реално време , така че , затвори си тролската муцуна и изчезвай да миеш чинии в макдоналдс там , слабоумник !!!
Сигурно точно както те рязаха отзад анадолските манафи. Да си педерас е най-висша амариканофилска ценност.
Спомни си за лосиона за вана! Богатите руснаци надигат смело лосиона, защото Путин вдигна аксциза и нямат пари за водка. Стотици се изтровиха. Напиши в Ютуб "Москва 2017". Алакшите още с ладички джиткат из столицата. Виж им мизерните комунистически постройки. Имат там един Абрамович и тук-тук някой друг богаташ-престъпник, но средностатистическия човек е беден като сибирска чебурашка! Всеки ден самоубийства от нищета. Поне чети новините.