Ето какво написа той:
"Когато всички медии на Прокопиев са „на амбразурата” за Васил Божков от 3 години, когато никой от ръководството на Дабълите не е подавал какъвто и да е сигнал за Васил Божков и когато финансиране от Васил Божков е достигало кампанията на определени политици от „Да, България“, освен всичко друго, санкциите на САЩ са звучен шамар, и за Христо Иванов, и за Атанас Атанасов, и за цялото Прокопиево войнство.
Срамно е да се опитвате да го представяте за ваш успех, а и е наивно слаба теза."
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.