Кенеди-младши: САЩ се готви за сухопътна война с Русия и това, което Байдън нареди го доказва
Става въпрос за мобилизирането на резервисти - поясни кандидатът за президент на Демократическата партия
Кандидатът за президент на Демократическата партия Робърт Ф. Кенеди-младши заяви в петък, че решението на президента Джо Байдън да одобри мобилизирането на резервисти на САЩ за потенциално разполагане в Европа означава, че Вашингтон се готви за "сухопътна война" с Русия. Това съобщи АП.
Решението беше посрещнато с критика и от бившия президент на страната Доналд Тръмп, който подчерта, че Съединените щати не могат да си позволят "некомпетентната администрация" на президента Джо Байдън да доведе до началото на Трета световна война.
По-конкретно, Байдън одобри заповед за мобилизиране на близо 3000 души от подбраните резервни сили, които да "защитават източния фланг на НАТО след незаконната и непровокирана война на Русия срещу Украйна", заяви армейският генерал-лейтенант Дъглас А. Симс II.
Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук
Последвайте ни
Обърнете внимание на "непровокирана" невинна работа :) Те милите не си раполагат военните бази около Русия и въобще не я провокират ,а нещеш ли гадните руснаци взели ,че им отговърнали. Мааааммммаа ви долна крадливи кравари и на мен ми дължите пари с тоя дълг каде трупате с трилиони.
МАРИЯ ЗАХАРОВА: С РУСИЯ ВОЮВАТ САЩ И ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, ИЗПОЛЗВАЙКИ ЕС! САЩ ИСКА РАЗРУШАВАНЕ НА ИКОНОМИКАТА НА ЕС. РАЗБИРАТЕ ЛИ НА КОГО ПРОДАВАТЕ ЯДРЕНИТЕ СИ РЕАКТОРИ НА ХОРА, КОИТО СА ПРЕМИНАЛИ КЪМ ЕКСТРЕМИСТКА И ТЕРОРИСТИЧНА ДЕЙНОСТ! ГЛОБАЛНАТА ФАЛШИФИКАЦИЯ БУЧА ТОРПИЛИРА УМИШЛЕНО УКРАИНСКО РУСКИТЕ ПРЕГОВОРИ /ВИДЕО!/
khan ДА ЦУНЕШ ПО ВРЪО КОЖЕНИЯ НЕБОСТЪРГАЧ НА ДЖО.
БЪЛГАРСКОТО Оръжие, Което Готвим за Москва ще Бъде ЯДРЕНО !
кой ли път доказваш простащината си, Н.а.т.о!
До нато:Там на джо вие лижете,сърканите"евроатлантици" и соросясали джендъри!Безродници!
В своята история, САЩ не са спечелили нито една война без да се присламчат към победителя, посрани си тръгнаха от Виетнам, Корея ... Афганистан, защо да не претърпят поредната загуба и директно от Русия?
Тука уцели...не се бях замислиял
Победиха Ирак...
тив.Войната между Русия и Украйна е провоктирана.Изтреблението на мирното население в Донбас и Луганск,отказа от изпълнението на минските споразумения,откритата фашизация,злобния украински национализъм,всичко това са причините за конфликта.Малко ли е ?
КИЕВСКИТЕ Българи ще Почернят Майките на Руските ОКУПАТОРИ, Като в БЕСЛАН ! https://pbs.twimg.com/media/CrXg2amWIAEBy5U.jpg
КИЕВСКИТЕ Българи ще Натикат Обратно Руските Монголо Татари в Блатата на МОСКОВИЯТА ! https://rb.gy/s5wlm
КИЕВСКИТЕ Българи ще Пръснат ЧЕPЕПА на Путин Руския ПAРЦАЛ, Като на Сръбския КРАЛ ! https://www.vbox7.com/play:1f8b99a2
През 90те години на миналият век, Русия унищожи 10000 ядрени бойни глави и продаде урана на САЩ за употреба като ядрено гориво. След този процес те не възстановиха новите глави напълно, като само запълниха бройката от 5000 ядрени глави със слабо обогатен уран. Което ще рече, че техните бойни глави в момента са със силно занижена мощност. По документи 1 Мт, в действителност взрива ще бъде не по силен от 20 Кт, ако въобще се взриви.
В Русия вече много добре знаят това, тъй като аз ги информирах. Сега Путин ще се опита да направи ядрен тест на Новая Земля в близките седмици или месеци, за да насади страх в западните общества и те да окажат натиск върху правителствата си да не се ангажират с нападение над Русия, но вероятно това няма да се случи. Русия ще бъде нападната от НАТО и напално разгромена. САЩ спря Пригожин да не завладе Москва, понеже той щеше да спре войната в Украйна и НАТО нямаше да има повод за война с Русия.
За глупаците които не разбират. Целта на цялата игра е да се присвоят РЕСУРСИТЕ на Русия от западни търтеи, защото световните запаси намаляват. Нищо и никой не може да спре НАТО да нападне Русия, да я раздели на множество малки държавичи и да почне да черпи ресурсите им. Говорим за военно слаба държава, която 8000 престъпници щяха да завладеят под 24 часа. 1 Милион войска на НАТО, няма да може да бъде спряна по никакъв начин. Всички летища, авиация, радарни и ракетни установки ще бъда унищожени.
... и то ще бъдат унищожени в първите 3 часа от войната. Русия никога не е имала единство. Тя е била пълна с предатели и ако някой е поддържал мита за нейното величество и цялост, то е само една малка група Ашкенази Евреи, които вече имат отслабена власт върху световните процеси. Свършено се с Русия. И за всичко е виновен този глупак Путин. Милион пъти му обяснявах, че Сорос е една марионетка и трябва да бъде премахнат със сцялата му организация физически, за да разберем кой е техният кукловод.
Енчев,в този милион Натовци има ли българи?Ако има пиши ги бегали,останалите ще ги последват!
ти другарке как ги знаеш процесите подмолни...вервай си 8000 да свалят путин от власт....просто.прогожката виде че не става.нито един от военните не го подкрепи...ако това в същност беше както изглежда...или беше една много добра постановка.....сам си решавай...а колкото до нато...ако действително са това за което си мислиш....досега да се беха пробвали да влезат у русия...даде ама това не е югославия...примерно......ай.....
подлогата, Енчев, колко информирана ... И РФ като победи краварите, кво ще правите с другите майчепродавци ?!
не прощава.Особенно е засегнала Енчев.Пише се за всезнайко,но коментарите му са пълни с глупости,които може да сътвори само човек непознаващ историята на Русия и народопсихологията на руския човек.
АТИЛ УМРЯ В УСРАЙНА! СЛАВА НА УСРАИСКИЯ ПЕДАЛ!
Не е незаконна, според ООН всяка от постоянните чл (те са 5)има право да воюва срещу нацисти. И не е НЕ ПРОВОКИРАНА. 8г укрите трепахте цивилни. За косоварите може, за руснаците не!
В сухопътна война нямат шанс. Но лошото, че тогава ще го отнесем яко и ние, като наведени съюзници на бандеровските кретени и бананова република.