Не Йотова, а този човек избрал Гюров за служебен премиер

Мисля, че дори и служебното правителство е било подготвено, заяви проф. Георги Близнашки

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/ne-yotova-a-tozi-chovek-izbral-gyurov-za-sluzheben-premier_news1135874.html Blitz.bg
© Георги КОЛЕВ, БЛИЦ

БСП се опитват да застанат до „Продължаваме Промяната – Демократична България”, затова идва и изказването, че Андрей Гюров е добър избор за служебен премиер. Но истината е, че предварително беше ясно, че Гюров ще заеме този пост.

Това не е избор на Илияна Йотова, а на Румен Радев. Това каза бившият служебен премиер проф. Георги Близнашки в ефира на „Офанзива с Любо Огнянов” по NOVA NEWS.

„Мисля, че дори и служебното правителство е било подготвено. Просто се стигна до разтягане във времето”, посочи той.

„Около Румен Радев се групират най-ретроградните кръгове в българското общество”, каза още Близнашки.

Според Близнашки предстоящата предизборна кампания ще бъде много тежка. 

По негови думи Бойко Рашков не би могъл да спре купения вот.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
То се знаеше
преди 3 месеца

Идиотова е само пионка на Крадев. Винаги е била подлога и винаги ще бъде.

Откажи
мухата
преди 3 месеца

ТОЯ ВСЕЗНАЙКО ОТ ЯД УМИРА .ЧЕ НИКЪДЕ НЕ ГО ИСКАТ НАГАЖДАЧА ,ЗЛОБАР ПОДЛОГА НА ТИКВИТЕ!

Откажи