Виктор Димчев към ППДБ: Купихте флашките на машините, форматирахте, за да се качите на власт - и това не ви помогна

"Всичко необходимо" вие го използвахте, за да се качите на власт, но дори това не ви помогна, сори Румен Чорапа Радев, заяви политическият анализатор

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/viktor-dimchev-kam-ppdb-kupihte-flashkite-na-mashinite-formatirahte-za-da-se-kachite-na-vlast-i-tova-ne-vi-pomogna_news1129526.html Blitz.bg
© bTV

"Разбирате ли, това е АБСУРД. Машините са собственост на симпатизант (член) на коалиция ППДБ. Познавам го лично, не е лош човек, просто прави милиони от това.

Изходният код е писан от хора от ППДБ, Мирчевия - съжалявам, ти беше.

Документацията е прозрачна, но е писана от вас, вкл. от шефа на младежкото ви движение, който доскоро беше на държавна работа в "електронното" министерство, сори Деси".

Това написа в профила си във Фейсбук политическият анализатор Виктор Димчев. 

Поводът е изпратеното от съпредседателя на "Да, българия" Божидар Божанов писмо на ЦИК да организират публична проверка за тест на машините за гласуване. 

И призова да се покаже как се извършват манипулации с машините. Божанов поиска ЦИК да предостави машини, изходен код, документация, флашки - "всичко необходимо, 24/7, за поне 7 дни".

"Флашките ги купихте, форматирахте, записахте и проверихте вие от ППДБ, сори Хрищо, сори Божо, назначени от ГЕРБ.

"Всичко необходимо" вие го използвахте, за да се качите на власт, но дори това не ви помогна, сори Румен Чорапа Радев. Нямате шанс", коментира Димчев. 

Той нарече изброените пепейци - "измамници".

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
Мирчев
преди 4 месеца

Списвача и Божо пърхута с всичките им подчинени елфи и тролове да се лишат веднага от всякакъв достъп до машини,кодове,скенери и т.н.атрибути,свързани с вота.Да не говорим,че Пърхута е подсъдим.И пак ли”Информационно обслужване”АД?Това си = да оставиш Асеня да ръководи Митниците!!Чистка пълна от ПП-та,а те-в затвора!

Откажи
123
преди 4 месеца

То некадърното си е некадърно и това не се лекува, то е по рождение.

Откажи
Пурко
преди 4 месеца

Тоя АНАЛлизатор, защо не е вече млада булка при бай Ставри, след обидите към държавния глава?

Откажи