За кервана, кучетата и Кольо Парамов

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/za-kervana-kuchetata-i-kolyo-paramov_news69422.html Blitz.bg

Не й върви на нашата икономика откъм кадри и това си е.

Първо – Симеон Дянков. Какво ли не се каза срещу него, как ли не беше наречен! Приказките за качествата на финансовия министър, особено изречени от опозицията, трябва да се четат, гледат и слушат с червена точка и надпис: „Не се препоръчва на лица под 16 години.”

После – проф. Илиян Михов. „Той е против борда” – изстреляха залп приятелски огън този път присъдружните партии.
„Ама не съм…” плахо се опита да се оправдае известният икономист.
„Си!” – отсякоха критиците. „И недей да обясняваш, че нямаш сестра. Не минава”.

Сега – Кольо Парамов. Комуняга, ченге, агента „Яков…” Освен това смятал, че левът бил бая надценен.
Ами ако е вярно?

Та въпросът, който почва да ме чопли е: „Не станаха ли прекалено много бабите-кадровици?”

Преди много години по повод поговорката :”Кучетата си лаят, керванът си върви”, покойният Мирон Иванов (мир на светлата му душа) обичаше да казва: „То пък какъв ще е тоя керван, който се пренарежда при всяко лайване на кучетата!”

Евгени Петров, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай