Инстаграм вече няма да е това, което беше

Съоснователите на социалната мрежа напускат

https://blitz.bg/dzhadzhi/instagram-veche-nyama-da-e-tova-koeto-beshe_news629129.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Съоснователите на социалната мрежа Инстаграм, която е притежавана от Фейсбук, обявиха, че подават оставки и че са готови да започнат нова глава в живота си. Това предадоха световните агенции.

Причините за оттеглянето на Кевин Систром и на Майк Крийгър (двамата на снимката) остават неизвестни, уточнява в. Монитор


                     Кевин Систром и Майк Крийгър

В изявление Систром казва, че той и Крийгър ще напуснат в идните няколко седмици. Систром беше главен управляващ на мрежата, а Крийгър главен технически директор. Двамата работеха заедно от 2010 г. Фейсбук засега не е коментирал новината.

Инстаграм има приблизително 1 милиард месечни потребители и 2 милиона рекламодатели.
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай