Андрей Арнаудов бе гост в "Събуди се" по Нова тв, където даде отговор на широко разпространен слух в последните дни.

Водещата на "Събуди се" Марина Цекова: Чудя се дали да не те представя като новия водещ на "Като две капки вода"? Ти наистина ли ще бъдеш водещ в неделя на мястото на Рачков и Геро?

- Андрей: Аз мисля, че не може да падне по-ниско нивото, така че ще пробвам да видя!

- Марина Цекова: Като говорим за ниско ниво, мислили ли сте с Иван да се явите като дует, а не той сам, а ти в публиката?

- Андрей: Както казах, трудно е да падне нивото по-ниско, но нищо не се знае още. Нека зрителите да гледат в неделя и ще разберат!

- Марина Цекова: Ти сам би ли се явил, но не като водещ, а като изпълнител? 

Андрей: Човек винаги трябва да преценява добре възможностите си. Водели сме такива разговори. Аз не мисля, че ще се справя. Иван за мен се справя страхотно! Изключително ме радва. Подкрепям го с цялото си сърце!

Цекова се видя в чудо заради факта, че гостът й в крайна сметка не й издаде абсолютно нищо относно решението на Маги Халваджиян от миналата неделя. 

БЛИЦ припомня, че след грандиозен скандал в ефир, продуцентът на предаването за имитации реши временно да отстрани от позицията "водещи" Димитър Рачков и Герасим Георгиев - Геро. 

Халваджиян анонсира, че предаването ще бъде водено от Андрей Арнаудов и номинираната за "Оскар" Мария Бакалова.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!