Борисов разкри какво се е случило с дъщеря му

Сега с бебето е толкова щастлива, че място не мога да си намеря от радост, сподели премиерът

https://blitz.bg/goreshtite-novini/borisov-razkri-kakvo-se-e-sluchilo-s-dashterya-mu_news400492.html Blitz.bg

Когато ордите на Бареков ни обградиха и влязоха в къщата, дъщеря ми беше сама вкъщи. Вдигна кръвно и три години от стрес беше на най-тежките лекарства. Заради кръвно, заради депресия. Бях си казал, ако не се оправи, ще трябва да се пазят! Защото аз ще се заема с това. Това сподели пред Нова телевизия в личен план премиерът Бойко Борисов.

Той не скри, че не може да си намери място от радост, когато най-накрая вижда отново дъщеря си щастлива.

"Венета идва всяка вечер при мен. Сияе! Показва ми снимки на малкия. Много е сладък. Но аз още не съм го виждал. Страхувам се да не го заразя с нещо. Ходя навсякъде, срещам се с всякакви хора. А той е толкова мъничък", каза още щастливият дядо Бойко.  /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай