Нови 50 служители постъпиха на работа в Овергаз от януари до края на март 2009 година, съобщиха от компанията.
Те „понижиха” значително средната възраст на хората в компанията – сега тя е малко над 32 години. Най-много са експертите на Овергаз, родени през 70-те и 80-те години на
XX век. Най-малко са служителите, родени през 50-те.
Около 98% от хората на Овергаз са с висше образование. Мнозинството от тях са получили магистърска степен в началото на XXI век.
В момента в Овергаз и в неговите дружества се трудят около 1800 души.
Повече от половината от тях проектират и изграждат новите газопроводи и поддържат вече построената мрежа за разпределение на природен газ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.