50 нови служители в Овергаз през първите три месеца на 2009 година

https://blitz.bg/ikonomika/50-novi-sluzhiteli-v-overgaz-prez-parvite-tri-meseca-na-2009-godina_news42584.html Blitz.bg

Нови 50 служители постъпиха на работа в Овергаз от януари до края на март 2009 година, съобщиха от компанията.

Те „понижиха” значително средната възраст на хората в компанията – сега тя е малко над 32 години. Най-много са експертите на Овергаз, родени през 70-те и 80-те години на
XX век. Най-малко са служителите, родени през 50-те.

Около 98% от хората на Овергаз са с висше образование. Мнозинството от тях са получили магистърска степен в началото на XXI век.

В момента в Овергаз и в неговите дружества се трудят около 1800 души.
Повече от половината от тях проектират и изграждат новите газопроводи и поддържат вече построената мрежа за разпределение на природен газ. /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай