Депо за отпадъци с разрешително след 3-годишно чакане

https://blitz.bg/ikonomika/depo-za-otpadaci-s-razreshitelno-sled-3-godishno-chakane_news19947.html Blitz.bg

Министерството на околната среда и водите издаде най-после разрешително за старта на т.нар. регионално депо за неопасни отпадъци на общините Троян и Априлци след тригодишно очакване. Лично зам.-министърът Чавдар Георгиев връчи на кмета на община Троян Минко Акимов документа, съобщиха днес от Община Троян.

Регионалното депо за неопасни отпадъци на общините Троян и Априлци включва три клетки и инсталация за предварително третиране на разделно събрани отпадъци от опаковки.
Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай