Временно спират газоподаването в Ямбол

https://blitz.bg/ikonomika/vremenno-spirat-gazopodavaneto-v-yambol_news55886.html Blitz.bg

От 6.00 часа на 11 юли, събота, до 23.00 часа на 12 юли, неделя, 2009 година, поради планирана профилактика на разпределителния газопровод на „Овергаз Изток” АД за Ямбол, ще бъде спряно газоподаването в града.

Ремонтната дейност ще протече през почивните дни на топлите месеци на годината, за да не се смущава работния процес и за да може липсата на природен газ да бъде усетена възможно най-слабо от потребителите.
Дружеството предварително се извинява на клиентите си в Ямбол за причинените временни неудобства./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай