12-годишно момче от Каспичан е настанено с 60% изгаряния във ВМА-Варна след токов удар.
Лекарите съобщават, че са обгорени тялото, главата, краката и ръцете му.
Състоянието на пострадалото момче е стабилно. В момента му се провежда антибиотично лечение.
След като момчето се възстанови, ще бъде подложено на операция, съобщиха от болницата./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.