17-годишен в токсикологията, глътнал 1,5 л. водка

https://blitz.bg/intsidenti/17-godishen-v-toksikologiyata-glatnal-15-l-vodka_news58275.html Blitz.bg

17-годишен младеж, изпил литър и половина водка, е приет в Клиниката по токсикология към Военноморска болница - Варна.

Младежът се черпил с приятели, обясни д-р Мария Аспарухова, дежурен лекар в клиниката.

Състоянието му е добро и до ден-два ще бъде изписан.

Все още никой обаче не е потърсил момчето.

Тийнейджърът за първи път постъпва в клиниката, като обяснил, че друг път не е стигал до състояние на алкохолна интоксикация. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай