18-годишно бременно момиче от Нови пазар загуби бебето си, след като приятелят й я преби, съобщиха от полицията в Шумен.
Тя е постъпила в болница за оказване на помощ около 5.30 часа днес. При приемането й в болницата е установено, че плодът е мъртъв и по тялото й има видими следи от насилие. По първоначална информация жената от около десетина дена живеела в град Каолиново заедно с 20-годишния Р.Ю. от същия град, който и нанасял побой. Образувано е досъдебно производство по чл. 126, ал.5 от НК. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.