5 деца с алкохолно натряване след концерта на "Батенберг"

https://blitz.bg/intsidenti/5-deca-s-alkoholno-natryavane-sled-koncerta-na-batenberg_news17220.html Blitz.bg

Пет деца с алкохолно отравяне са били приети в „Пирогов” след концерта на площад "Батенберг" в София в неделя, съобщиха от болницата. Четири от постъпилите в детската токсикология са момчетата и едно от приетите е момиче.

След детоксикация трима от тях са освободени. На лечение в токсикологията са оставени двама от тийнейджърите – на 14 и на 16 години. Те вече са добре и ще бъдат изписани, съобщи директорът на Клиниката по токсикология доц. Анета Хубенова. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай