52-годишна се натъпка с алкохол и лекарства

https://blitz.bg/intsidenti/52-godishna-se-natapka-s-alkohol-i-lekarstva_news49939.html Blitz.bg

Жена прекалила с лекарства и алкохол, беше приета в петък вечер, в 23.50 часа в Токсикологията на УМБАЛСМ „Пирогов”. Н. Цв. На 52 години е докарана с линейка на Бърза помощ от домашния й адрес, съобщиха от пресцентъра на болницата.

От Самоков в 5.20 часа, събота призори, е транспортиран 23-годишният Ст. Й., водач на автомобил, пострадал при катастрофа в местността Ридо. Пациентът е със счупена долна челюст и остава на леченение в отделението по лицево-челюстна хирургия на Секцията по неврохирургия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай