8-годишно момченце от ресунското село Новград се удави в Янтра. Детето е отишло да играе на моста над реката между селата Новград и Кривина заедно със свое другарче. По думите на приятеля хлапето се е подхлъзнало и е паднало от моста.
Водолази вече издирват тялото на удавеното дете. Родителите му са на гурбет в чужбина и за него са се грижила баба му. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.