Мъж на 60 години е пострадал при катастрофа между 2 леки автомобила на 18-и км на АМ "Тракия" в посока София, съобщават от МВР. Сигналът за инцидента е постъпил в 8:15 часа. Мъжът е откаран за преглед в болнично заведение.
Движението към момента се осъществява в изпреварващата лента. На място има полицейски екип, който е оградил местопроизшествието и регулира движението.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.