Четирима загинаха при катастрофи

https://blitz.bg/intsidenti/chetirima-zaginaha-pri-katastrofi-8_news28479.html Blitz.bg

Четирима загинаха при катастрофи на територията на страната през изминалото денонощие, съобщи МВР.

При станалите 17 произшествия, са ранени 19 души, трима са с опасност за живота.
В София са регистрирани 143 леки катастрофи. Загинали и ранени няма.
От началото на годината по пътищата са намерили смъртта си 1040 души. Близо 10 хил. са ранени. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай