Четирима загинали в катастрофи

https://blitz.bg/intsidenti/chetirima-zaginali-v-katastrofi_news26583.html Blitz.bg

Четирима души са загинали в станалите 22 катастрофи през изминалото денонощие, съобщиха от МВР. Ранени са 24, като един е с опасност за живота.

В София е загинал един човек при регистрирани 6 тежки и 163 леки произшествия. Ранени са петима.
От началото на месеца са станали 254 катастрофи, 25 души са загинали, а 278 са ранени. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай