Двудневен траур обяви кметът на община Мадан Атанас Иванов заради трагичната катастрофа в събота вечерта, при която загинаха четирима младежи.
18-годишен шофьор уби себе си и още трима младежи при тежка катастрофа, станала около 22 часа в събота край град Рудозем. Той загубил контрол над автомобила “Ситроен” между село Средногорци и град Рудозем и се преобърнал в реката. Смъртта си намериха 15-годишната Селиха Айдънова, 16-годишната Рафика Карамитева и 18-годишният шофьор Сафедин. Единственият оцелял е 15-годишният Веско Башев от Мадан, който успял да счупи предното стъкло на автомобила и да се измъкне. Момчето е с множество травми и е настанено за наблюдение в болница в Смолян. Вчера бяха открити двама от младежите. Днес бе открито и 15-годишното момиче. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.