Двама в кома след катастрофа

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-v-koma-sled-katastrofa_news47556.html Blitz.bg

Трима души са пострадали тежки при катастрофа на пътя край село Ягода, община Мъглиж. Инцидентът е станал тази сутрин около 08,20 ч. , съобщиха от Национален медицински координационен център.

След като се е преобърнал лек автомобил, двама души са с черепно-мозъчни травми и в кома, един е с политравма. Настанени са в болницата в Стара Загора. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай