Две момчета се удавиха във водоем в Разградско

https://blitz.bg/intsidenti/dve-momcheta-se-udaviha-vav-vodoem-v-razgradsko_news55694.html Blitz.bg

Две момчета на 13 и на 19 години са се удавили във водоем край Разградското село Сушево. Инцидентът е станал снощи около 20 часа в местността "Мехмед гьол".

Тялото на по-малкото е било открито от 43-годишен мъж от същото село. На брега на водоема той видял обувки и дрехи на евентуално още едно удавено лице. След щателно претърсване бил намерен и трупът на другото момче.
Телата са откарани за аутопсия в МБАЛ в Разград. По случая е образувано е досъдебно производство./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай