Гимназистка бие по-малка ученичка в час

https://blitz.bg/intsidenti/gimnazistka-bie-po-malka-uchenichka-v-chas_news25527.html Blitz.bg

Ученичка от IХ клас в основно училище “Неофит Рилски” в Дупница влязла в часа по рисуване на 5 клас и пред погледа на учителката хванала за косата и нанесла удари с коляно в корема на 13-годишно момиче.


Ученичката от 5 “а” клас в основно училище “Неофит Рилски” в Дупница Кристина Казакова бе бита по време на час, алармира Детска педагогическа стая и комисията за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни в община Дупница нейният баща Пламен Казаков. Дъщеря ми е удряна, защото без да иска се сблъскала с гимназистката в коридора, изрази възмущението си той. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай