Гвардеец се обеси в дома на родителите си

https://blitz.bg/intsidenti/gvardeec-se-obesi-v-doma-na-roditelite-si_news43513.html Blitz.bg

Военнослужещ в поделение на национална гвардейска част се е обесил в дома си родителите си в ломското село Станево. Това съобщиха от ОДП-Монтана.

Сигналът е получен вчера в полицията в Лом. Обеселият се е 22-годишният К.К., който живеел в София.  Той е пристигнал в селото предишната вечер и до късно е бил в местно заведение в компанията на приятели. Пред тях той е споделил, че службата му тежи и има намерение да напуска армията.
При огледа не са открити следи от насилие. Трупът е транспортиран е в МБАЛ Лом за извършване на аутопсия. По случая работи РУ МВР Лом. /БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай