Двете млади жени, отровени със зелена мухоморка днес ще бъдат изписани. Това е решението на доц. Маргарита Гешева, шеф на Клиниката по токсикология, съобщиха от пресцентъра на “Пирогов”.
Мъжът, постъпил заедно с жените на 19 юли т.г., ще си бъде у дома утре.
Вторият мъж от същата група почина от силната отрова./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.