Кола на Министерство на здравеопазването предизвика тежка катастрофа и рани мъж, който се возил на задната седалка в служебния "Хюндай".
Вчера около 14.00 ч. на ПЪТ ІІ-81, при моста на река Бързия в местността "Йончови ханове”, при движение в посока от Берковица към Монтана 48-годишната И.Е. от село Кобиляк, община Бойчиновци, с лек автомобил "Хюндай", собственост на Министерството на здравеопазването, при движение с несъобразена скоростне уважила знак “пропусни насрещно движещите се пътни превозни средства” и се блъснала в парапета на моста. При произшествието е пострадал пътник на задната седалка, Ц.П. на 66 години от Монтана.
Мъжът е със счупен горен крайник. Пробата за алкохол на шофьорката е отрицателна. По случая е образувано досъдебно производство в РУ МВР Берковица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.