Водач на лек автомобил загина на място след като удари автомобила си в крайпътно дърво.
Вчера в Чирпан по бул."Георги Димитров" в посока запад се е движел лек автомобил "Форд Ескорт", управляван от 30-годишен от града. До дом №.72, при движение с несъобразена скорост по мокър път, водачът изгубил управление над автомобила, който напуснал пътното платно и се ударил в крайпътно дърво. В резултат на удара водачът е загинал на място. По случая е образувано досъдебно производство. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.