Мъж се обеси в благоевградското село Дебочица. Тялото е открито преди минути, съобщава Struma.bg.
Служители на ОД на МВР - Благоевград изясняват причините, които са накарали човека да посегне на живота си.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.