Мъж се самозапали, не ще да е автомонтьор

https://blitz.bg/intsidenti/mazh-se-samozapali-ne-shte-da-e-avtomontyor_news70030.html Blitz.bg

36-годишен мъж от Мездра се е самозапалил тази нощ, съобщиха от полицията във Враца. В 01.08ч. е получено съобщение на тел.112, от мъж който заявил, че ще се самозапали с бензин.

 Той не пожелал да си каже името и къде се намира. След проведени още два разговора с него е установено, че става въпрос за 36-годишния Г.Н. от гр.Мездра и че се намира на кооперативния пазар в града. Мъжът е залял ръцете си с бензин и около 01.45ч. се е запалил.

Огънят е изгасен с пожарогасител от служителите на МВР, които го откарали в болницата в Мездра, за оказване на медицинска помощ. Обслужен е и освободен, обгарянето е минимално. Мъжът споделил пред полицейски служител, че причина за самозапалването е нежеланието му да работи повече като автомонтьор./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай