Оперират отново пострадалия в метрото

https://blitz.bg/intsidenti/operirat-otnovo-postradaliya-v-metroto_news58069.html Blitz.bg

В Клиниката по неврохирургия на “Пирогов” започна операцията на мъжа, пострадал в понеделник в тунела на метрото, съобщиха от спешната клиника.

На скенер е установен остър хематом в мозъка.

След операцията, той ще бъде настанен в реанимацията на клиниката.

В понеделник, след приемането му в болницата, той беше опериран веднага и десният му крак беше ампутиран от д-р Неди Цекулов. /БЛЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай