От полицията с първи подробности за кошмара край Радомир

Влаковата композиция е преминавала през прелеза, когато автомобилът с марка „Форд“ се е ударил в нея

https://blitz.bg/katastrofi/ot-policiyata-s-parvi-podrobnosti-za-koshmara-kray-radomir_news1066846.html Blitz.bg

38-годишна жена и 9-годишният й син са пътували в колата, ударен от влак на жп прелез край радомирската гара Кондофрей.

Както БЛИЦ съобщи, в ранния следобед лек автомобил се удари във влак, който се е движил от София за Кулата.

Влаковата композиция е преминавала през прелеза, когато автомобилът с марка „Форд“ се е ударил в нея, уточниха от полицията.  

Колата е била управлявана от 38-годишна перничанка, пътувала с 9-годишния си син. Двамата са били транспортирани до болницата в Перник, където преминават преглед.

Все още не е ясно какво е точното състояние на момчето. По първоначални данни жената не е пострадала. 

Причините за произшествието се изясняват.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
1 Коментара
Нашия
преди 1 година

Овцата не е видяла влака?!

Откажи